Pokaż większy obrazek Wznowiona dostawa ciepła na gdyńskim Witominie Informujemy, że wczoraj o godzinie 21.30 rozpoczęliśmy dostawę ciepła do naszych odbiorców na gdyńskim Witominie. Obecnie system działa bez zakłóceń. Dziękujemy mieszkańcom za cierpliwość i zrozumienie oraz przepraszamy za utrudnienia. Informujemy, że wczoraj o godzinie 21.30 rozpoczęliśmy dostawę ciepła do naszych odbiorców na gdyńskim Witominie. Obecnie system działa bez zakłóceń. Dziękujemy mieszkańcom za cierpliwość i zrozumienie oraz przepraszamy za utrudnienia. 2025-11-28T07:38:27+01:00 Poprzednie aktualności Ciepło łączy: OPEC na warsztatach – dla zarządców i administratorów 2026-06-16 Nasze ciepło popłynie do nowych mieszkań w Rumi 2026-06-12 OPEC na Ogólnopolskim Szczycie Energetycznym OSE GDAŃSK 2026 2026-06-08 Ustawa o bonie ciepłowniczym – od 01.07.2026 r. kolejny etap składania wniosków 2026-06-05