Ogłoszenie o pracy: Specjalista ds. usług

Opis stanowiska :

– pozyskiwanie klientów zainteresowanych usługami w zakresie ciepłownictwa ;

– przygotowywanie ofert w zakresie realizowanych usług ciepłowniczych ;

– nadzór nad procesem realizacji usług ciepłowniczych ;

– rozliczanie zrealizowanych usług ciepłowniczych ;

– monitoring rynku z rozpoznaniem jego potrzeb ;

Wymagania :

– wykształcenie wyższe techniczne. Pożądany kierunek : Inżynieria Środowiska ;

– znajomość branży ciepłowniczej oraz doświadczenie w tym zakresie będzie dodatkowym atutem ;

– dobra znajomość pakietu Microsoft Office ;

– bardzo dobra organizacja pracy własnej ;

– kultura osobista, komunikatywność i umiejętność pracy z ludźmi ;

– samodzielność w działaniu ;

– prawo jazdy kategorii B ;

– znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem ;

Oferujemy :

 – ciekawą samodzielną pracę ;

– zdobycie doświadczenia na samodzielnym stanowisku ;

– możliwość rozwoju zawodowego ;

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ;

– narzędzia niezbędne do wykonywania pracy ;