We wtorek, 25 kwietnia 2017 roku na Stadionie Narodowym, podczas konferencji prasowej, ogłoszone zostały nominacje w 27. edycji Konkursu „Teraz Polska”, organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego.

W tym prestiżowym gronie znalazł się także gdyński OPEC. W dniu 11 maja br. Prezes OPEC Janusz Różalski odebrał Nominację podczas Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Do obecnej edycji Konkursu „Teraz Polska” wpłynęło blisko 100 zgłoszeń, z których aż 60 zdobyło uznanie Branżowych Komisji Ekspertów, zyskując nominację. W gronie tegorocznych nominowanych znalazły się 33 produkty, 14 usług, 7 przedsięwzięć innowacyjnych i 6 gmin.

Po konferencji prasowej w Warszawie ponad 40 instytucji uczestniczyło w wystawie, podczas której nominowane produkty, usługi, innowacje i gminy, zaprezentowane zostały Kapitule Konkursu.

Konkurs „Teraz Polska” od ponad 25 lat niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem firm, które szukają sposobu na potwierdzenie wysokiej jakości oferowanych przez siebie produktów i usług. Godło „Teraz Polska” w ciągu ponad 25 lat stało się symbolem najwyższej jakości. Wyeksponowanie zalet produktów poprzez oznaczenie tym znakiem jest niezwykle ważne dla konsumentów. Dla ponad 80% Polaków to właśnie jakość produktu jest najczęstszym czynnikiem branym pod uwagę w procesie podejmowania decyzji zakupowych, a 70% polskich konsumentów właśnie z nią kojarzy Godło „Teraz Polska”.

Laureatów Konkursu poznamy 29 maja podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej.

Drukuj