Godło „Teraz Polska” dla OPEC Gdynia przez kolejny rok
Jesienny Klub „Teraz Polska” odbył się 22 października w Muzeum Sportu i Turystyki, mieszczącym się w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego. To doskonałe miejsce, by rozmawiać o prawdziwych sukcesach popartych ciężką pracą. W uroczystym spotkaniu uczestniczyli laureaci Konkursu „Teraz Polska”, mistrzowie sportu, teoretycy biznesu i przyjaciele Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego. Taki dobór gości umożliwił wymianę wiedzy i inspiracji.
Pierwszą część spotkania poświęcono dyscyplinie sportowej, która zawsze była ważna dla Polaków, a w ostatnich latach urosła do rangi najważniejszej dyscypliny. Mowa oczywiście o siatkówce. W debacie wystąpili Jacek Sęk, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Ryszard Bosek, siatkarz i menedżer sportu, mistrz olimpijski z Montrealu z 1976 r., Paweł Zagumny, siatkarz, mistrz Europy i mistrz świata, oraz Marek Magiera, dziennikarz sportowy, komentator siatkarski.
Druga część konferencji poświęcona była pieniądzom w sporcie. Nad rolą sponsoringu zastanawiali się Andrzej Person, senator RP, dziennikarz sportowy, Robert Korzeniowski, chodziarz, mistrz olimpijski, menedżer i przedsiębiorca, oraz Artur Popko, prezes zarządu Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.
Kulminacyjnym punktem spotkania było wręczenie laureatom Konkursu „Teraz Polska” z poprzednich lat certyfikatów uprawniających do dalszego posługiwania się Godłem. Przedłużenie uprawnień jest dowodem na to, że nagrodzone produkty, usługi oraz samorządy utrzymują przez cały czas poziom, za który Kapituła godła „Teraz Polska” przyznała im nagrodę w konkursie.

W imieniu Prezesa OPEC certyfikat potwierdzający prawo do stosowania godła „Teraz Polska” odebrała p. Barbara Wielgosz, kierownik Biura Zarzadu OPEC.

Drukuj