W czwartek 21 marca 2018 roku, podczas IV Europejskiego Kongresu Jakości w Łodzi, Prezes Okręgowego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej  Janusz Różalski odebrał kolejną prestiżową nagrodę dla firmy – diamentową statuetkę  w programie Jakość Roku 2017”.

Tym samym gdyńskie przedsiębiorstwo potwierdziło, że stosując wysokie standardy jakościowe i nieustannie dbając o ciągłe doskonalenie i wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, zasłużenie od wielu lat znajduje się w czołówce najlepszych firm ciepłowniczych w kraju.

Certyfikat „Jakość Roku 2017 Diament” w rękach gdyńskiego OPEC

Program Promocji Jakości Promocji w Polskich Przedsiębiorstwach JAKOŚĆ ROKU 2017 po raz 12-ty zorganizowała Fundacja Qualitas, która jest jedynym członkiem z Polski uznanej, międzynarodowej organizacji EUROPEAN ORAGNIZATION FOR QUALITY oraz Klubu Polskie Forum ISO 9000. Partnerami Fundacji są KAIZEN Institute oraz Quality Austria-Polska. Przy wyborze laureatów kryterium decydującym  było uwzględnienie wysokich standardów w misji przedsiębiorstwa oraz zaangażowanie pracowników firmy w stałe podnoszenie jakości. OPEC przystąpił do programu, ponieważ w ciągu swej 57-letniej działalności firma nieustannie dbała o jakość świadczonych usług w zakresie produkcji i dystrybucji ciepła na terenie Gdyni, Rumi, Sopotu i Wejherowa oraz produkcji ciepła i energii elektrycznej w kogeneracji.

Na ten tytuł przedsiębiorstwo pracowało latami. Diamentowe wyróżnienie uzyskują po weryfikacji podmioty, które wcześniej co najmniej 3 razy otrzymały Certyfikat Jakość Roku. Nadrzędny cel strategiczny, jaki stawia sobie OPEC to ekologiczny rozwój, bezpieczny, społecznie akceptowany, spełniający europejskie standardy życia. Dzięki konsekwentnie realizowanej misji przedsiębiorstwo buduje trwałe relacje z klientami i kontrahentami oraz wzmacnia zaufanie społeczne. Firma staje się synonimem bezpieczeństwa, jakie daje pewność i niezawodność dostaw ciepła.

 

 

Drukuj