PL  |  EN

OPEC z Nominacją do Nagrody Artystycznej Prezydenta „Galion Gdyński” 2023 w kategorii Mecenat Kultury!

Galion Gdyński to nagroda artystyczna Prezydenta Gdyni, która co roku trafia do najciekawszych twórców i mecenasów kultury oraz sztuki. Tegoroczni nominowani byli w czterech kategoriach: Kreacja Artystyczna, Animacja Kultury, Debiut Artystyczny i Mecenat Kultury.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 13 maja w Muzeum Miasta Gdyni, Prezes OPEC, Wojciech Folejewski odebrał z rąk Nowej Prezydent Gdyni prestiżową Nominację w tej ostatniej kategorii, „za wspieranie lokalnych inicjatyw kulturalnych i finansowanie wielu projektów w imię dbania o ciepło i środowisko”. Obok OPEC, nominowane w tej kategorii były firmy Trefl S.A. i Invest Komfort S.A., a Galion za mecenat kultury 2023 ostatecznie trafił do rąk właściciela Trefla - „za wspieranie szeregu działań animacyjnych skierowanych do mieszkańców i związanych z Muzeum Kart do Gry Ulica Brydżowa”.

Nagroda Artystyczna Prezydenta Miasta Gdyni „Galion Gdyński” 2023 za Całokształt Twórczości trafiła do rąk Pana Krzysztofa Babickiego, Dyrektora Teatru Miejskiego w Gdyni. Serdecznie gratulujemy naszemu wieloletniemu, sprawdzonemu partnerowi w działaniach kulturalno-edukacyjno-społecznych! Gratulujemy Wszystkim Laureatom!