OPEC laureatem Programu Dobra Firma województwa pomorskiego 2021

OPEC laureatem Programu Dobra Firma województwa pomorskiego 2021


Z przyjemnością informujemy, że nasze przedsiębiorstwo znalazło się w gronie laureatów Programu Dobra Firma województwa pomorskiego 2021.

Na podstawie wskaźników finansowych przygotowanych przez ekspertów Związku Przedsiębiorców i Pracodawców oraz twardych danych otrzymanych od Info Veriti Polska Sp. z o.o – największego dostawcy informacji gospodarczych w Polsce – powstała lista firm, które zostały dodatkowo zweryfikowane pod kątem kondycji finansowej, potencjału oraz reputacji.


„Gratulujemy znalezienia się w elitarnym gronie zwycięskich firm w ogólnopolskim konkursie „Dobra Firma”, organizowanym przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Tym zaszczytnym tytułem zostały uhonorowane spółki z województwa pomorskiego, których działania w dziedzinie przedsiębiorczości, zarządzania i innowacyjności zasługują  na szczególne uznanie. Laureaci zostali wyłonieni w sposób obiektywny, oparty na twardych kryteriach finansowych. Małe i średnie przedsiębiorstwa są solą polskiej gospodarki. Tworzą znaczną część polskiego PKB i zatrudniają łącznie największą liczbę pracowników. Przykład Państwa firmy - lidera biznesu pokazuje, jak efektywne działania i potencjał pracowniczy przyczyniają się do rozwoju regionu i tworzą miejsca pracy”.- przekazali  Przedstawiciele Związku Pracodawców Polskich, Cezary Kaźmierczak, Prezes i Marcin Nowacki, wiceprezes ZPP.