„Daj się ogrzać. Przyłącz się do ciepłolubnych”

Pod takim hasłem OPEC Sp. z o.o.,  Gmina Miasta Gdynia oraz EDF Polska S.A. realizują, w oparciu o porozumienie Partnerstwa na rzecz zrównoważonego rozwoju, kampanię  informacyjno- edukacyjną promującą zalety ciepła  dostarczanego do odbiorców za pomocą miejskiej sieci ciepłowniczej OPEC.

 

Bezpieczeństwo, komfort i wygoda użytkowania, ekologia, dostępność, stabilność cenowa to niewątpliwe powody, dla których mieszkańcy Gdyni decydują się na wybór OPEC jako dostawcy ciepła oraz ciepłej wody użytkowej.

baner-poziom

Wspólnym celem promowanym w ramach akcji społecznej „Daj się ogrzać. Przyłącz się do ciepłolubnych” przez OPEC Sp. z o.o. , Gminę Miasta Gdynia oraz EDF Polska S.A. jest redukcja szkodliwej dla zdrowia niskiej emisji, związanej z indywidualnym ogrzewaniem węglowym i gazowym, a także zwiększenie komfortu oraz bezpieczeństwa użytkowania budynków na terenie Gminy Miasta Gdyni.

21 października 2016 r. odbyła się pierwsza odsłona kampanii „Daj się ogrzać. Przyłącz się do ciepłolubnych. W gdyńskim Infoboxie odbyły się warsztaty dla administratorów, których celem było usystematyzowanie wiedzy z zakresu etapów przyłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej, wymogów formalnych, kosztów przyłączenia do m.s.c., jak i ceny ciepła. Z dużym zainteresowaniem spotkały się tematy związane z rozwojem m.s.c. w dzielnicy Gdynia Orłowo, na obszarze Placu Górnośląskiego oraz plany uciepłownienia dzielnicy Chwarzno-Wiczlino.

Przedstawiciele OPEC, Urzędu Miasta Gdynia i EDF Polska S.A. omówili również zasady uzyskania dofinansowania na przyłączenie sieci cieplnej w Gdyni lub rozszerzenie przyłączenia o ciepłą wodę użytkową.

Przedstawione administratorom informacje można znaleźć na stronie internetowej kampanii www.cieplolubni.com.pl.,która umożliwia zarówno administratorom, jak i mieszkańcom wspólnot, możliwość zapytania pracowników Działu Marketingu OPEC o wstępne możliwości przyłączenia do  sieci lub rozszerzenia przyłączenia o ciepłą wodę użytkową. Odbiorcy znajdą tam również relację z przeprowadzonych warsztatów, kalkulator dotacji, informacje na temat przebiegu kampanii i jej kolejnych odsłon tj.:

  • Plakaty oraz ulotki promujące zalety ciepła sieciowego oraz rozszerzenia usług o ciepłą wodę użytkową dystrybuowane na klatkach schodowych budynków w dzielnicach: Gdynia Śródmieście, Wzgórze Św. Maksymiliana oraz Redłowo

   plakat_przylaczenie                                            plakat_ciepla-woda   ulotka_cieplolubni_wersja-ost-_porady                                             ulotka_cieplolubni_wersja-ost-_

  • Bilbordy promujące zalety ciepła sieciowego
  • Reklama w autobusach komunikacji miejskiej

porada_zkm                                       porada_zkm_3

  • Wywiady oraz komentarze w prasie lokalnej
  • Organizacja gry miejskiej
  • Organizacja konkursu dla nauczycieli na scenariusz lekcji poświęcony zagadnieniu ogrzewaniu mieszkań i wody z miejskiej sieci ciepłowniczej

konkurs-dla-nauczycieli

  • Organizacja konkursu dla uczniów szkół gimnazjalnych na komiks na temat miejskiej sieci ciepłowniczej

konkurs-dla-uczniow

 

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i zdrowie. Ciepło produkowane w elektrociepłowni w procesie kogeneracji i dostarczane do domów odbiorców za pomocą miejskiej sieci ciepłowniczej OPEC  jest najbardziej efektywnym energetycznie i najbardziej niskoemisyjnym źródłem ogrzewania domów oraz podgrzewania wody na potrzeby użytkowe.

 

Przyłącz się do ciepłolubnych, zasmakuj komfortu jaki daje ciepło z miejskiej sieci ciepłowniczej.

Wystarczy ustawić termostat i odkręcić kurek!

 

Zapytaj ! Czy miejska sieć ciepłownicza OPEC znajduje się w pobliżu Twojego domu ?

Kontakt: Dział Marketingu tel. (058) 627 39 30 lub mailem: marketing@opecgdy.com.pl

 

Zobacz także:

List od Prezesa OPEC – Janusza Różalskiego

List od Wiceprezydenta Marka Stępy do mieszkańców Gdyni, którzy w swoich domach korzystają z pieców lub kotłów na paliwo stałe, mimo że znajdują się w zasięgu sieci OPEC

http://trojmiasto.onet.pl/w-gdyni-ruszyla-kampania-promujaca-cieplo-z-miejskiej-sieci-cieplowniczej/sw7znc

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/przylacz-sie-i-odetchnij_914144.html

http://www.ecocafe.pl/w-gdyni-ruszyla-kampania-promujaca-cieplo-z-miejskiej-sieci-cieplowniczej

 

 

 

Drukuj